500 płyt CD ze Słowem Bożym

Ks. Jan Byrt z naszej zaprzyjaźnionej Parafii w Szczyrku-Salmopolu rozpoczął realizację kolejnego projektu ewangelizacyjnego, który podobnie jak poprzednie akcje nawiązuje również do zbliżającego się 500-lecia Reformacji.

Po „reformacyjnym ogrodzie” 500 drzew oraz  500 naklejkami z wersetem Pisma Św. na samochody  - tym razem ks. Byrt proponuje 500 płyt CD z nagranym Nowym Testamentem, aby każdy mógł zawsze posłuchać Słowa Bożego – czy to w domu, w samochodzie, czy też w każdym innym miejscu.

Pierwsze dwa egzemplarze zostały już wysłane do kancelarii Prezydenta RP oraz Premiera.  Kolejne 498 nagrań Nowego Testamentu można odebrać w Parafii w Szczyrku - Salmopolu

- Obecnie ludzie nie lubią czytać, a społeczeństwo nauczyło się bardziej słuchać i oglądać. Dajemy więc możliwość słuchania Słowa Bożego – zaznacza ks. Byrt, szczególnie zachęcając do odbioru płyt kierowców, aby mogli słuchać Dobrej Nowiny podczas jazdy. 

Czytelnia

DIDACHE

"DUCH A LITERA" - WSTĘP.

 "DUCH A LITERA" - TREŚĆ.

"KOŚCIÓŁ WYSOKI".

"MARIOLOGIA LUTERAŃSKA".

Portal Konfesyjni Luteranie

Portal „Konfesyjni” został założony z inicjatywy wiernych Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w R.P. celem kultywowania czystości i prostoty wykładni Słowa Bożego zawartej w Księgach Symbolicznych a także rozbudzenia zachwytu nad starochrześcijańskimi korzeniami naszej liturgii, która wraz z sakramentem Wieczerzy Pańskiej, stanowi centrum religijnego życia Chrześcijan wyznania Ewangelicko - Augsburskiego.